تاریخ انتشار خبر : 1397/11/13

نماینده ملایر در دیدار با معاون وزیر بهداشت تأکید کرد: تسریع در روند احداث بیمارستان ۹۶ تختخوابی خیّرساز ملایر

نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی و نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه ای که دیروز با جان‌بابایی معاون درمان وزارت بهداشت داشتیم، مشکلات حوزه درمان ملایر مورد بررسی قرار گرفت.

محمد کاظمی در گفت و گو با ایسنا، منطقه همدان، افزود: تسریع در روند تکمیل اورژانس بیمارستان امام حسین(ع) و احداث بیمارستان ۹۶تختخوابی خیّرساز ملایر از جمله نتایج این جلسه بود. 


وی به دیدار خود با مدیر توسعه رشته‌های دانشگاهی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور تاسیس رشته‌های روانشناسی سلامت، روانشناسی بالینی و علوم تغذیه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر اشاره کرد.


کاظمی افزود: در نشست با لاریجانی معاون وزیر بهداشت، الزامات و نیازهای ضروریبرای تاسیس رشته‌های روانشناسی بالینی و روانشناسی سلامت در مقطع کارشناسی ارشد و رشته علوم تغذیه در مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد واحد ملایر بررسی و پس از اتخاذ تصمیمات لازم، دستورات مقتضی از سوی لاریجانی صادر شد. 


نماینده ملایر با بیان اینکه به جد پیگیر رفع مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان ملایر هستیم، ادامه داد: در همین راستا در نشستی با سعید نمکی سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مشکلات و نیازهای حوزه درمان و سلامت شهرستان بررسی شد. 


کاظمی اظهارکرد: در این نشست موضوعات مختلفی مورد بحث قرار گرفت و دستورات لازم توسط سرپرست وزارت بهداشت که به تازگی جهت تصدی پست وزارت بهداشت و درمان به مجلس معرفی گردیده است، صادر شد. 


وی افزود: تامین یک دستگاه رادیولوژی دیجیتال توسط هیات امنای ارزی با هدف خدمت رسانی به همشهریان ملایری در بیمارستان امام حسین (ع) و اتخاذ تدبیر لازم برای تامین پزشکان متخصص ارتوپدی و رادیولوژی در ملایر از جمله نتایج این نشست بود. 


نماینده مردم ملایر در بخش دیگری از سخنان خود از سفر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به ملایر خبر داد و گفت: دعوت از جهانگیری به منظور بهره برداری و افتتاح پروژه‌های صنعتی و عمرانی شهرستان صورت گرفته بود که به همین منظور معاون اول رییس جمهور مقارن با ایام دهه مبارکه فجر به ملایر سفر می کند. 


گفتنی است؛ افتتاح تعدادی از پروژه‌های عمرانی، صنعتی و تولیدی ملایر چون طرح توسعه شرکت فروسیلیس غرب پارس و شرکت فروسیلیس آذرخش و بررسی مشکلات سایر حوزه‌ها از جمله برنامه‌های سفر جهانگیری به ملایر است.